Przekaż 1,5% podatku

Najmłodsi otrzymali nagrody od Prezydenta Miasta Bytomia!

paź 29, 2024 | Zawody

28 Października w Państwowych Szkołach Budownictwa wręczone zostały Nagrody Prezydenta Miasta Bytomia!

Nagrody te otrzymują najlepsi uczniowie bytomskich szkół za najwyższe osiągnięcia w nauce, sporcie oraz kulturze!

Wyróżnienia wręczali prezydent Miasta Bytomia – Mariusz Wołosz z oraz Michał Staniszewski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu!

Wśród wyróżnionych znaleźli się oczywiście zawodnicy naszego klubu:
Osińska Agnieszka
Drzymał Bartosz
Ignasiak Wiktor
Buczek Zofia
Parkitna Maja
Poznańska Marta
Klik Wioletta

Wielkie gratulacje dla naszych najmłodszych sportowców!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...