Przekaż 1,5% podatku

Jesteśmy NAJLEPSI! Zdobyliśmy 10 Medali na Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek!

paź 29, 2024 | Wyróżnione, Zawody

Zdobyliśmy 10 MEDALI Mistrzostw Polski Seniorów I Seniorek! Wygraliśmy klasyfikacje medalową zarówno w grupie Kobiet i Mężczyzn!

Kolejny dzień pełen emocji za nami, a nasi zawodnicy pokazali charakter do walki!
Rozbiliśmy bank! Do Bytomia wracamy z workiem medali!

Łącznie po dwóch dniach rywalizacji nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Mistrzami Polski zostali:
Natalia Kropska -63kg
Paweł Drzymał -81kg
Wiktor Mrówczyński -73kg

Wicemistrzami Polski zostali:
Mateusz Fityka -60kg
Paulina Dziopa -78kg
Sonia Lniany -63kg

Brązowe medale wywalczyli:
Wiktoria Ślązok -52kg
Julia Bulanda -57kg
Magda Glubiak -70kg
Sebastian Gwóźdź -81kg

5 Miejsce:
Oliwia Kożuch -48kg
Nicole Widłak -78kg
Martyna Gałek -57kg

7 Miejsce:
Kaja Gajdamakin -52kg

Wspaniały wynik, który podsumował ciężką pracę jaką wykonaliśmy przez cały rok!
Jesteśmy zdecydowanie NAJLEPSZYM Klubem Judo w Polsce!!

Dodatkowo, po zawodach indywidualnych, odbyły się zawody Drużynowe, na których w pełni SWOIM składem zajęliśmy drugie miejsce i tym samym zostaliśmy Drużynowymi Wicemistrzami Polski!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom! Jesteśmy wspaniałą drużyną!
Jesteśmy dumni!

 

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...