Nowe kontrakty i ambicje: Klub Inwestuje w Swoje Przyszłe Talenty

maj 14, 2024 | Aktualności

Klub nie tylko oferuje profesjonalne szkolenia dla wszystkich grup wiekowych, ale także świadczy wsparcie dla najlepszych zawodników, którzy rywalizują na arenie międzynarodowej. W minionym tygodniu podpisaliśmy ostatnie kontrakty z naszymi juniorami i seniorami, większość z nich obejmuje okres czterech lat. Łącznie przeznaczamy rocznie na stypendia kwotę przekraczającą 350 000 złotych. Naszym głównym celem są przede wszystkim Letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles 2028 oraz Igrzyska Olimpijskie w 2032 roku.

Inwestycje w przyszłe talenty to jeden z fundamentów naszej działalności. Podpisując nowe kontrakty, potwierdzamy nasze zaangażowanie w rozwój sportowców na każdym etapie ich kariery. Dzięki długoterminowym umowom zapewniamy stabilność finansową i motywację do ciężkiej pracy, dążąc do osiągnięcia najwyższych celów.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do krótkoterminowych celów. Planujemy długofalowe inwestycje, koncentrując się nie tylko na Letnich Igrzyskach Olimpijskich, ale również na Mistrzostwach Europy i Świata we wszystkich grupach wiekowych, gdzie chcemy reprezentować klub oraz kraj na najwyższym poziomie. Los Angeles 2028 i 2032 to kluczowe wydarzenia, na które koncentrujemy nasze wysiłki i zasoby.

Naszym priorytetem jest nie tylko rozwój sportowy, ale także wsparcie osobiste i edukacyjne naszych zawodników. Wierzymy, że holistyczne podejście do ich rozwoju przyniesie najlepsze efekty zarówno na arenie sportowej, jak i poza nią.

Wspólnie z naszymi zawodnikami, trenerami i partnerami dążymy do osiągnięcia sukcesu na międzynarodowej scenie sportowej. Nasze inwestycje nie tylko umacniają naszą pozycję w sporcie, ale także kształtują przyszłość polskiego sportu.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus