Wiktor Mrówczyński – Nowy zawodnik GKS Czarni Bytom

maj 7, 2024 | Aktualności

BUM! Transfer Wiktora Mrówczyńskiego do GKS Czarni Bytom!

Z wielką radością ogłaszamy, że doświadczony judoka, Wiktor Mrówczyński, dołącza do naszego klubu. W ubiegłym tygodniu podpisał on kontrakt z GKS Czarni Bytom, przyjmując nasze barwy jako swoje nowe sportowe wcielenie. Wiktor rozpoczął treningi w klubie UKS Hetman Puszcza Mariańska (2004-2008), następnie trenował w MMKS Wojownik Skierniewice, gdzie był częścią drużyny aż do 2015 roku.

Przez ostatnie dziewięć lat, tj. od 2015 do 2024 roku, dumnie reprezentował silny zespół KS AZS AWF Katowice. W trakcie swojej kariery zdobył wiele osiągnięć, będąc 6-krotnym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów. Ponadto, miał zaszczyt reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy. Jest również medalistą Pucharów Świata i Europy.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że Wiktor dołącza do naszej drużyny i jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie i umiejętności wzmocnią nasz zespół. Życzymy mu wielu sukcesów w barwach GKS Czarni Bytom i czekamy z niecierpliwością na emocjonujące chwile, które razem przeżyjemy na arenie judo.

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus