Puchar Europy Juniorów- Sarajewo 2023

mar 24, 2023 | Zawody

Podczas rozgrywanego w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina) Pucharu Europy Juniorów Wywalczyliśmy dwa złote medale.

Pierwszego dnia (18.03.2023) w kategorii do 63 kilogramów złoty medal wywalczyła Martyna Glubiak. Zaczęła od zwycięskiej walki z Macedonka następnie z reprezentantka Czarnogóry, Holandii a w walce finałowej pokonała Francuzkę, tej samej kategorii wagowej Daniela Badura wywalczyła V miejsce. Tego samego dnia oraz w tej samej kategorii (-60kg) startowali Kamil Michna i Mateusz Fityka razem uplasowali się na VII pozycji.

Następnego dnia historia zatoczyła koło. W kategorii do 57 kilogramów Kinga Chmielewska zdobyła złoty krążek a jej koleżanka Julia Bulanda niestety „stanęła” tuż obok podium (V miejsce). V miejsce także wywalczyła Oliwia Kożuch (-48kg).

 

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz Trenerów Prowadzących: Eugeniusz Misztal, Marek Słyk, Piotr Sadowski, Krzysztof Gadacz.

 

 

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...