Mistrzostwa Polski Młodzików- Kielce 2022

lis 2, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe, Zawody

11 medali Mistrzostw Polski Młodzików.

W tym roku takim sukcesem mogą pochwalić się nasi zawodnicy i trenerzy. Wywalczone medale pozwoliły nam to uzyskać trzecią lokatę w klasyfikacji ogólnej.
Pierwszego dnia „Czarni” wywalczyli 8 medali w tym jeden złoty, który wywalczył tegoroczny Mistrz Polski Jakub Muzniz Acosta w kategorii -46kg. W walce finałowej spotkał się ze swoim klubowym kolegą- Łukasz Rosa (II Miejsce).Tego dnia kolejne dwa srebrne medale wywalczyli: Oktawia Kolny -70kg oraz Filip Bronzel- 50kg.

Drugiego dnia do worka z medalami dołożyli się:

Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski Anna Borowicz oraz brązowi medaliści Emilia Łuksza, Kamil Aleksandrowicz.
Miejsca Punktowane wywalczyli:

Jakub Baran
Halina Rydzikowska
Jakub Kaczmarek

Gratulacje dla Zawodników oraz Trenerów Prowadzących: Łukasz Golus, Krzysztof Gadacz, Eugeniusz Misztal, Roman Drudzic.