Mistrzostwa Świata Weteranów- Kraków 2022

wrz 15, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe, Zawody

Grupa Mastersów prowadzona w naszym klubie przez Trenerów: Bartka Grabowskiego, Kamila Grabowskiego oraz Huberta Maglewskiego przygotowywała się do Mistrzostw Świata Weteranów, które tym razem były organizowane w Krakowie. Jest to najwyższy rangą turniej w kategorii „Masters”.

Pięciu naszych zawodników wystartowało na tak prestiżowym turnieju! Byli to:

  • Radosław Gajdamakin -81kg w M3
  • Jacek Gembora -81kg M3
  • Adam Oleksy -90kg M3
  • Adam Pieniak -100 M4
  • Jacek Szmatloch +100kg M5

Pierwszego dnia Radosław Gajdamakin po 6 wyczerpujących walkach zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Weteranów ! Jest to pierwszy medal w Historii klubu GKS „Czarni” Bytom z Mistrzostw Świata Weteranów. Podczas tego turnieju Adam Pieniak wywalczył IX miejsce w kategorii wagowej -100kg. Pozostali zawodnicy zdobyli ogromne doświadczenie, przeżyli wielki stres i do tego wszystkiego dostarczyli nam wspaniałych emocji!

Dziękujemy Wam bardzo za każdą minutę stoczonej walki ! Gratulacje i czekamy na więcej !

Słowa uznania należą się również rodzinom, za cierpliwość i wsparcie sportowców w czasie przygotowań.

I na koniec wielkie brawa dla Trenerów!!! To Oni przygotowali „Czarnych” na MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW !!!

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do ich grona, zapraszamy na treningi Judo and Cross Training GKS „Czarni” Bytom !