Puchar Europy Kadetów w Teplicach.

kwi 13, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe, Zawody

W miniony weekend dziewięcioosobowy skład wystąpił na Pucharze Europy w czeskich Teplicach.

 

Zawodnik, który był najbliżej „krążka” to Kamil Michna (-60kg). Pierwszy pojedynek rozegrał się z Brytyjczykiem (AYRE Charhe), kolejną walkę wygrał z Gruzinem ( Kareli Davit). Niestety walkę o mistrza ćwiartki przegrał z Holendrem ( Van Den Berg Mateo). Pierwszą walkę w repasażach z Austriakiem (Bluhme Aleksander), następnie z Shai Ori Gal (Izrael). W ciężkim pojedynku o brązowy medal musiał uznać wyższość Węgra (Major Adam)

Mikołaj Kaczorek (-73kg) podobnie jak Kamil Michna przegrał pojedynek o mistrza ćwiartki co spowodowało wejście do repasaży. Tam niestety Mikołaj przegrał z reprezentantem Gruzji. Mikołaj stoczył łącznie 5 pojedynków w tym trzy wygrane.

W kategorii do 52 kilogramów walczyła Gałek Martyna. Stoczyła ona cztery pojedynki. Podobnie jak jej koledzy poległa w walce o mistrza ćwiartki wcześniej wygrywając dwa pojedynki (Rihter Miu- GER, Jenman Charlotte- GBR).

Kożuch Oliwia (-44kg) przegrała swoją pierwsza walkę eliminacyjną, jednak udało się trafić ro repasaży. Tam pierwszy pojedynek wygrała z Rumunką ( Popescu Maia), niestety w kolejnej walce musiała uznać wyższość zawodniczki z Czech (Korcakova Targi).

Pozostali zawodnicy: Kinga Chmielewska, Julia Bulanda (-57kg), Magda Glubiak (-63kg), Paweł Stecki (-66kg) oraz Mateusz Oleksy (-90kg) po ciężkich walkach i wielkim sercem zostawionym na macie musieli uznać wyższość swoich przeciwników w pierwszej rundzie eliminacyjnej.

 

Wielkie gratulacje dla Zawodników oraz Trenerów prowadzących. Za trudy wkładane z przygotowanie aby walczyć na najwyższym poziomie.