Beata Pacut wraca do domu ze złotem na szyi !!!

lut 20, 2022 | Aktualności, Zawody

Izrael a dokładnie Tel AVIV okazał się być szczęśliwy dla naszej zawodniczki. 

Beata Pacut na turnieju rangi Grand Slam zaprezentowała się bezbłędnie. Każda walka przeprowadzona zgodnie z planem doprowadziła Beatę do finału. Ale zacznijmy od początku. Pierwszy pojedynek Beti stoczyła z Ukrainką- Łytvynenko Jelyzaveta. Walka skończyła się w dogrywce przez założone trzymanie.
Kolejna walka rozegrała się pomiędzy Beata a Holenderką. Pacut zdobyła wazari i utrzymała swoją pozycję do końca walki. Walkę o wejście do finału stoczyła z Włoszką Stangherlin Giorgia. W finale Beata walczyła z reprezentantką Niemiec Boeham Alina. Dobrze dobrana taktyka do przeciwnika pozwoliła Beacie „wkleić” trzy kary swojej przeciwniczce co jest równoznaczne ze zwycięstwem Beti!!

Ogromna Gratulacje dla Beaty oraz jej Trenera Prowadzącego Roberta Krawczyka. Wielkie podziękowania dla Trenera Kadry- Pawła Zagrodnika, który udzielał cennych wskazówek i prowadził Beatę przez cały turniej.

 

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...