Trening z czołowymi zawodnikami GKS „Czarni” Bytom z okazji 30 finału WOŚP.

sty 23, 2022 | Aktualności

Z okazji 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jest zaplanowany na 30 stycznia w Hali Judo przy ulicy Łużyckiej 90 odbyły się specjalne zajęcia dla dzieci trenujących judo, podczas której zbierano pieniądze na WOŚP. Zajęcia prowadzili nasi Mistrzowie Beata Pacut aktualna Mistrzyni Europy w Judo, Natalia Kropska brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy i Robert Krawczyk mistrz Europy, medalista mistrzostw świata oraz trzykrotny olimpijczyk.

Podczas zajęć była wystawiona skarbonka, do której wrzucane były dobrowolne datki na rzecz WOŚP. Przedstawiciele sztabu Fundacji dostarczyli również gadżety, które cieszyły się wielkim powodzeniem podczas przeprowadzonej licytacji.

Zawodnicy i trenerzy GKS „Czarni” Bytom po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć w każdej sytuacji.

 

Poniżej krótka fotorelacja.

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...