Wybory Śląskiego Związku Judo – Oświadczenie

gru 14, 2021 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe

Oświadczenie

Ze względu na zbliżające się Walne Zebranie Wyborcze Śląskiego Związku Judo oświadczam, że zgodnie z uchwałą GKS ”Czarni” Bytom jedynym kandydatem na stanowisko Prezesa Śląskiego Związku Judo jest Pan Krzysztof Gajos, który od ponad trzydziestu lat z powodzeniem zarządza spółkami naszego klubu. Posiada wysokie kwalifikacje menadżerskie, co w połączeniu z Jego zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań i obowiązków, przyczyni się do rozwoju śląskiego związku judo. Od kilkudziesięciu lat jest sympatykiem judo, udzielającym się we władzach śląskiego i polskiego związku, a Jego działania dowodzą, że jest osobą godną zaufania.

GKS „Czarni” Bytom dąży do współpracy klubów w ramach Śląskiego Związku Judo ponad wszelkimi podziałami i rozwoju dyscypliny w naszym okręgu oraz wysokich wyników śląskich zawodników na arenie krajowej i międzynarodowej. Chcemy powrotu do jedności, która była siłą śląskiego judo, czyli organizacji otwartej dla wszystkich, gotowej na nowoczesne rozwiązania i nowe wyzwania.

Po wielu latach nieudolnego, a wręcz szkodliwego zarządzania śląskim związkiem judo przez obecnego prezesa, który zaprzepaścił wiele możliwości jego rozwoju i doprowadził do podziałów między klubami i trenerami, przyszedł najwyższy czas na zmiany.
Mam nadzieję, że dokonamy wyboru, który przyczyni się znaczącego rozwoju śląskich judoczek i judoków.

Ze sportowym Pozdrowieniem
Prezes GKS „Czarni” Bytom
Krzysztof Plewnia

14.12.2021