Otwarte Mistrzostwa Bytomia

lis 26, 2021 | Zawody

Otwarte Mistrzostwa Bytomia już w następny weekend !!!

Jest to ostatnia okazja aby zdobyć kolejne punkty do rankingu, który wyłoni najlepszych zawodników i zawodniczki. Nie zapominajmy o klasyfikacji drużynowej i przyjedźmy porządnym składem aby zasilić punktami swój klub !!!

W dniu 4.12.2021 zgodnie z regulaminem zostanie rozegrana ostatnia runda OMB 2021. Ze względu na pandemię bardzo prosimy o zachowanie wszystkich zasad dotyczących Covid-19 w tym w szczególności noszenia maseczek, dezynfekcji rąk itd. Jeżeli to jest możliwe prosimy o ograniczenie ilości rodziców na obiekcie sportowym. Dzieci powinny być pod opieka trenerów. W celu ograniczenia ilości osób przebywających na obiekcie medale i dyplomy zostaną wręczone po zakończeniu każdej kategorii wagowej.

W załączniku:

Kwestionariusz COVID – 19zgoda rodziców – obowiązkowo do wypełnienia.  

 

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...