II runda OMB

paź 13, 2021 | Aktualności, Zawody

W dniu 9.10.2021 odbyła się kolejna runda Otwartych Mistrzostw Bytomia. W zawodach wzięło udział 200 młodych zawodników i zawodniczek judoczek z rocznika 2008-2011 z województwa śląskiego i opolskiego, między innymi z Bytomia, Opola, Mysłowic, Tarnowskich Góry, Lublińce, Koszęcina, Skoczowa, Radzionkowa, Gliwic, Świętochłowic, Tych, Pisarzowic, Częstochowy, Rydułtowy, Kozy.

Zawody odbyły się w dwóch grupach wiekowych – dzieci starsze i dzieci młodsze. Podczas zawodów prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Pierwsza dziesiątka zawodników z każdej grupy wiekowej oraz sześć drużyn zostanie wyróżnionych na koniec roku specjalnymi nagrodami.

Dzieci mają również szanse dzięki firmaie HMS, która zajmuje się produkcją sprzętu fitness, crossfit oraz przeznaczonego dla siłowni wylosować nagrody wartości 1000 zł podczas każdej rundzie.

Podczas tych zawodów tradycyjnie rozgrzewkę prowadzi gwiazda sportu. Tym razem dzieci miały zaszczyt ćwiczyć z Robertem Krawczykiem i Beatą Pacut, olimpijczykami, mistrzami Europy, medalistami mistrzostw świata i wielu imprez międzynarodowych i krajowych.

Organizatorem wydarzenia jest GKS Czarni Bytom oraz Gmina Bytom.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...