Puchar Polski Juniorek i Juniorów- Sochaczew 10.10.2021r.

paź 12, 2021 | Zawody

Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Sochaczewie, kończymy na trzeciej pozycji klasyfikacji medalowej kobiet i mężczyzn.

Siedmioosobowy skład Czarnych wzmocniony o Juniorów Młodszych walczył w Sochaczewie o najwyższe stopnie podium. Najmłodsza w drużynie – Julia Bulanda wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii wagowej -57kg. Kolejną dziewczyna w grupie była Martyna Glubiak, która wywalczyła srebrny medal w wadze -63kg. Medale wywalczone przez nasze zawodniczki zagwarantowały im pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej oraz medalowej w rankingu kobiet !!!  W kategorii -66 kg w walce o brązowy medal spotkali się nasi zawodnicy. Paweł Stecki oraz Dawid Mohylnyi– w tym „bratobójczym” pojedynku młodszy zawodnik musiał uznać wyższość swojego kolegi. Kolejny brązowy medal trafił do zawodnika z wagi 100 kg- Marcel Kobyłecki. 

Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz ich Trenerów Prowadzących.

 

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...