Wrześniowe przywitanie i gratulacje dla Kadetów- Medalistów, Uczestników Mistrzostw Europy

wrz 2, 2021 | Aktualności

Tegoroczny Pierwszy Września nie zaczynał się tylko od szkoły, przedszkola czy też treningów!!! W naszym klubie składaliśmy gratulację Kadetom, którzy dumnie reprezentowali nasz Kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Rydze.

 

Przypomnijmy, że były to dwa brązowe medale: Wiktorii Ślązok (-48kg) oraz Danielii Badury (-57kg), VII miejsce wywalczyła Kinga Chmielewska (-48kg) a na IX pozycji uplasował się Kamil MIchna (-55kg). Nie zapomnieliśmy też o trenerach, którzy też „maczali w tym palce”. Wielkie brawa należą się również im: Krzysztof Gadacz oraz Eugeniusz Misztal.

 

Do grona medalistów Mistrzostw Europy Juniorów zalicza się również Dawid Szulik z klubu KS Polonia Rybnik. Dawid wywalczył brązowy medal. Gratulujemy !!!

 

Gratulację naszym Zawodnikom i Trenerom składali: Prezes Klubu GKS „Czarni” Bytom- Krzysztof Plewnia, trzeci zastępca Prezydenta Miasta Bytomia Adam Fras, Prezes KS Polonia Rybnik i wiele innych.

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus