Beata Pacut za 6 dni wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich- #TeamPacut

lip 22, 2021 | Zawody

Olimpijka z GKS „Czarni” Bytom melduje się w Tokio.

Tam właśnie odbywają się Igrzyska Olimpijskie, gdzie najlepsi sportowcy z całego Świata, reprezentujący wszystkie dyscypliny olimpijskie będą walczyć o najwyższy stopień podium.  Wśród nich znalazła się Beata Pacut (-78kg)

 

Za 6 dni Beata stanie na japońskich matach aby wywalczyć złoty medal Igrzysk Olimpijskich. To marzenie większości sportowców. Aby cały trud i poświęcenie zamienić na złoty krążek IO. Marzenia się spełniają, dowodem na to jest wielu sportowców w tym Beata. Tegoroczna Mistrzyni Europy Seniorów, Srebrna Medalista Mistrzostwa Europy Juniorów, Brązowa Medalistka Mistrzostw Świata Juniorów, wielokrotna Medalistka turniejów Grand Slam oraz Grand Prix.


Wielokrotnie powtarzała, że będzie walczyć na Igrzyskach. I mamy to… odliczamy z niecierpliwością na walki naszej BEATKI, która wraz z Trenerem Prowadzącym Robertem Krawczykiem dopięli wszystko na ostatni guzik. Tak aby było jak najlepiej.

 

 

 

 

 

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

Memoriał

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...