Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek – 6 medali naszych zawodników

paź 4, 2020 | Zawody

W weekend odbyły się 64 indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Judo. Reprezentanci naszego klubu pojechali  walczyć o medale na najważniejszej imprezie roku w 19-osobowym składzie. Spośród kobiet najlepiej spisała się Paulina Dziopa, która po wygranych 3 walkach sięgnęła po Złoty medal Mistrzostw Polski Seniorek 2020. Również bardzo dobrze zaprezentowały się Daria Tymann oraz Natalia Kropska zdobywając brązowe medale, a także Sonia Lniany, która uplasowała na 5 pozycji zajmując miejsce tuż obok podium. Z powodów zdrowotnych nie startowała nasza najlepsza zawodniczka Beata Pacut. Spośród mężczyzn pięknie zaprezentował się Łukasz Golus, który w kategorii do 66 kg obronił tytuł vicemistrza Polski Seniorów w Judo. Brawa należą się również Kamilowi Grabowskiemu i Patrykowi Łoziakowi za zajęcie 3 miejsca. Miejsca punktowane zdobyli Paweł Drzymał (V m.) oraz Kacper Kaczor (VII).

wyniki:

1 miejsce: Paulina Dziopa – 78 kg 2 miejsce: Łukasz Golus – 66 kg 3 miejsce: Natalia Kropska – 63 kg 3 miejsce: Daria Tyman – 78 kg 3 miejsce: Patryk Łoziak – 60 kg 3 miejsce: Kamil Grabowski + 100 kg

Galeria:

 

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus