Podsumowanie sportowe roku

gru 22, 2019 | Aktualności

W czwartek przy Łużyckiej 90 odbyło się podsumowanie sportowe roku „Czarnych”
Wyróżniono wszystkie grupy wiekowe od dzieci (ranking Otwartych Mistrzostw Bytomia), po „Mastersów”.
Łącznie nasi zawodnicy w mijającym roku zdobyli 35 medali Mistrzostw Polski indywidualnie, a w drużynowej rywalizacji stawaliśmy na podium w każdej grupie wiekowej.
Szczegółowe statystyki już niebawem.
Podczas podsumowania zgromadzeni zawodnicy, rodzice i zaproszeni gości gorącym „sto lat” pożegnali Zenona Mościńskiego, po wiadomości przekazanej przez Prezesa Klubu Wieslawa Wisniewskiego, że funkcja dyrektora Klubu została powierzona Przemysławowi Matyjaszkowi.
Po oficjalnych gratulacjach nasz olimpijczyk z Aten i Pekinu podziękował za nominację i podzielił się super wiadomością, że od stycznia do Kadry Trenerskiej Klubu dołączy kolejny „nasz” olimpijczyk Paweł Zagrodnik.
Po części oficjalnej wszyscy, którzy przybyli mogli spokojnie porozmawiać oraz złożyć sobie życzenia świąteczne podczas spotkania opłatkowego połączonego z poczęstunkiem.
Jeszcze raz składamy gorące gratulacje wszystkim wyróżnionym, dziękujemy Panu Zenonowi Mościńskiemu za ogrom pracy, który włożył w rozwój Klubu, a Przemkowi i Pawłowi życzymy powodzenia w nowym roku, który na pewno będzie dla Nich pełen wyzwań.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus