Przekaż 1,5% podatku

Nagrody Prezydenta

wrz 7, 2018 | Aktualności

Miło nam poinformować, że nasi Zawodnicy otrzymali z rąk Prezydenta Bytomia Damiana Bartyli nagrody za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018
Wyróżnieni z „Czarnych”:
Natalia Kropska, Wiktoria Marciniak,Martyna Glubiak, Magdalena Glubiak Paweł Drzymał, Olaf Hercel, Wojciech Witalis, Wiktoria Wiszkowska.
Gratulujmy!!!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...