Dzień Dziecka 2017- podsumowanie

cze 5, 2017 | Aktualności

Nasz Klub po raz kolejny był organizatorem Dnia Dziecka połączonego z akcją charytatywną „Dzieci pomagają dzieciom”. Udało nam się zebrać ponad 14 tysięcy złotych, co jest najwyższą kwota zebraną do tej pory. Rekordowa kwota zebrana podczas akcji, to efekt zaangażowania naszej „rodziny” judo oraz naszej lokalnej bytomskiej społeczności. Wspaniale podsumował akcję Pan Prezydent Damian Bartyla, który powiedział „Akcja dobroczynna jest dowodem na to, że sport to wspaniała życiowa przygoda, to nie tylko rywalizacja, ale piękne wartości, takie jak fair play, solidarność drużynowa, współodpowiedzialność, a gdy trzeba- gotowość do niesienia pomocy”.

Składamy bardzo serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH osób, które przyczyniły się do zorganizowania oraz popularyzacji akcji, a które ciężko będzie wyliczyć żeby kogoś nie pominąć.
Specjalne podziękowania dla naszych WSPANIAŁYCH RODZICÓW, trenerów, zawodników, „mastersów”, pracowników oraz pań z Przedszkola 21 „ Niezapominajka”. Dziękujemy SPONSOROM, Urzędowi Miejskiemu w Bytomiu, Miodom Polskim, Straży Pożarnej, bytomskiej Policji, PCK oddział Bytom, Jednostce Wojskowej w Bytomiu, Firmie Żywiec Zdrój S.A. łucznikom z „Czarnej” Strzały, Kasjanowi z Bytomskiej Polonii, wspaniałym motocyklistom Andrzejowi, trzem Grzegorzom, Michałowi, Jackowi oraz pozostałym, których nie wymieniłem.
Dziękujemy za opiekę medialną Życiu Bytomskiemu, Radiu Piekary, TVP 3 Katowice oraz portalowi judoinfo.pl.

Dziękujemy przede wszystkim naszym najmłodszym, dzieciom, które tak licznie uczestniczyły w naszej akcji wraz z rodzicami nie pozostając obojętnymi na los swojego dziesięcioletniego kolegi Damiana.

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy za rok.
– Urząd Miejski o naszej akcji http://www.bytom.pl/charytatywnie-u-dzudokow
– TVP 3 Katowice o naszej akcji 5 minuta https://katowice.tvp.pl/32483029/2062017-godz2150
Film z naszej imprezy nakręcony przez rodzica, pana Norberta Glubiaka
– dziękujemy serdecznie https://www.youtube.com/watch?v=wou5ivStgmY&feature=youtu.be

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności