Przekaż 1,5% podatku

Beata Pacut wyróżniona

maj 29, 2017 | Aktualności

Polska Drużyna Kobiet, która zdobyła srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Warszawie a w której składzie znalazła się Beata Pacut została wyróżniona przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę.
Gratulujemy!!!!!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...