20170326_111150

Turniej w Bardejovie

mar 27, 2017 | Aktualności

W miniony weekend silna ekipa pod dowództwem trenerów Łukasza Golusa i Krzysztofa Gadacza miała okazję powalczyć w bardzo silnie obsadzonym turnieju w słowackim Bardejovie. W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Litwy, Belgii, Czech, Kosowa,Chorwacji i Bułgarii. Bardzo ważnym elementem była możliwość pozostania na niedzielnym campie sparingowym podczas którego Nasi zawodnicy mogli powalczyć z większością zawodników uczestniczących w sobotnim turnieju. Dodatkowe trzydzieści walk z pewnością dodało wiele do ich bitewnego doświadczenia. Chyba nawet więcej niż sam turniej gdyż bez większego stresu mogli ćwiczyć swoje techniki na kolegach z zagranicy.
Poniżej wyniki które osiągnęliśmy:
Złote medale :
Daniela Badura
Okuniewicz Jakub
Bulanda Julia
Warzecha Patrycja
Srebrne medale :
Oleksy Mateusz
Michna Kamil
Brązowe medale :
Fityka Mateusz
Gwóźdź Jakub
Sawicka Natalia
Śpiewak Kamil
Miejsca V:
Labojko Piotr
Budzisz Amelia
W walkach eliminacyjnych po zacięty pojedynkach odpadli:Świątkowski Jakub, Baron Wiktoria, Madejczyk Dawid, Basta Kamil, Glubiak Magda i Paweł Stecki.
Wielkie gratulacje dla całej ekipy oraz serdeczne podziękowania dla Łukasza Golusa, Rafała Steckiego i Norberta Glubiaka za bezinteresowna pomoc i poświęcenie prywatnego weekandu na pobyt z naszymi samurajami.
relacjonował Trener Krzysztof Gadacz

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...