Sportowy Laur Bytomia

lut 26, 2017 | Aktualności

Miło nam poinformować Was, a zarazem pogratulować naszej zawodniczce Beacie Pacut i Kierownikowi Naszego Klubu Piotrowi Wichrowi zdobycia wyróżnienia nadanego przez Prezydenta Miasta Bytom za wybitne osiągnięcia w roku 2016 czyli „Sportowy Laur Bytomia” .
W miniony piątek odbyła się Gala na której Beata odebrała wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki w kategorii seniorka, a Piotr Wicher – ” człowiek orkiestra organizacyjna i legenda pracy trenerskiej z dziećmi ” został wyróżniony w kategorii łączonej trener-działacz. Ci co znają osobę Piotra i wiedzą ile serca wkłada w „życie Klubu” wiedzą, że gdyby nawet były 2 oddzielne kategorie w każdej zasłużył na „Laur”.
Ogromne gratulacje !!!!!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności