Zrzut ekranu 2016-10-11 o 12

Podziękowanie
 za udział w Jubileuszu 50-lecia Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom

paź 11, 2016 | Aktualności

Podziękowanie
 za udział w
Jubileuszu 50-lecia
Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom

Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 50-lecia Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom, które odbyły się w dniu 8.10.2016. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystości miały charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu spotkało się wiele pokoleń judoków oraz wspaniałych ludzi wspierających nasze dotychczasowe działania, co sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.
Wyrażamy wdzięczność za przybycie: Dostojnym Gościom, byłym i obecnym działaczom, trenerom zawodniczkom, zawodnikom i sympatykom, sponsorom oraz przedstawicielom mediów, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszego Klubu.
Nasz Jubileusz był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych pięćdziesięciu lat. Był to również czas na wyrażenie podziękowań za trud włożony w wychowanie i kształtowanie kolejnych pokoleń dzieci, młodzieży, zawodniczek i zawodników, którzy stanowią naszą dumę. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach.
Dziękuję wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Mam nadzieję na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych jubileuszy w przyszłości. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom.

Z poważaniem
Prezes Klubu
Wieslaw Wisniewski

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...