„Ten kto to zrobił musiał być bardzo miły dla dzieci”

maj 27, 2015 | Aktualności

Takimi słowami opisał to, co działo się na hali Czarnych mały chłopczyk, uczestnik naszej zabawy udzielając wywiadu dla TVP Katowice (adres strony poniżej 12 minuta, 40 sekunda).

Dzień Dziecka połączony z akcją charytatywną dla Mateusza pod patronatem Prezydenta Bytomia był wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Stanowiska z różnymi zabawami i konkurencjami obsługiwane były przez zawodników i trenerów „Czarnych” oraz pomagających w akcji hokeistów, łuczników, koszykarzy i Stowarzyszenie Rowerowe Bytom, za co serdecznie dziękujemy.

Ilość uczestników tegorocznej edycji Dnia Dziecka przeszła najśmielsze oczekiwania. Na hali Czarnych i na parkingu klubowym bawiło się ponad 700 dzieci wraz z rodzicami. To, co się działo podczas tej akcji trudno opisać słowami. Wszystkie stanowiska były oblegane przez dzieci, gdzie rywalizowały w różnych konkurencjach.

Za zwycięstwo otrzymywały zawieszki odblaskowe z logo akcji i sponsora. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do zorganizowania oraz popularyzacji akcji, a które ciężko będzie wyliczyć żeby kogoś nie pominąć.
Specjalne podziękowania dla „naszych” wspaniałych rodziców, którzy upiekli pyszne ciasta do kącika słodkości, Straży Pożarnej w Bytomiu, PCK w Bytomiu, Policji w Bytomiu, grupie Skarbek z Tarnowskich Gór, Centrum Handlowemu Bytom Atrium Plejada, Firmie Lotharek, Paniom z Przedszkola Niezapominajka i Słoneczna Chatka, oraz Panu Prezydentowi Damianowi Bartyli za objęcie naszej akcji swoim patronatem.

Podczas całej akcji udało się na zebrać łącznie 7. 500,00 zł. które zostaną przekazane na leczenie Mateusza.

Jeszcze raz dziękujemy w imieniu „Czarnych” i Mateusza.
Do zobaczenia za rok!

O naszej akcji:

  • UM Bytom: http://www.bytom.pl/charytatywnie-u-judokow
  • Telewizja Katowice: http://katowice.tvp.pl/20178286/23052015-godz2215
  • JUDOINFO.PL: http://judoinfo.pl/node/4667

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności