eo

Pierwszy dzień European Open Warszawa

lut 28, 2015 | Aktualności

W kategorii -60 kg Grzegorz Wieczorek niestety przegrał i odpadł po pierwszej walce z Francuzem Khyar Walide.
Łukasz Golus -66 kg w pierwszej walce wygrał na ippon z utytułowanym (między innymi brązowym medalistą Mistrzostw Świata) zawodnikiem Korei Kim Won Jin. W drugiej walce Łukasz przegrał stosunkiem kartek 3 do 1 z Rumunem Remus Lazea i odpadł z rywalizacji. U obydwóch zawodników widać jeszcze zmęczenie po bardzo ciężkim 3 tygodniowym obozie sparingowym w Japonii.
Na starcie zabrakło naszego czołowego zawodnika Pawła Zagrodnika, któremu na środowym treningu odnowiła się kontuzja pleców.
Jutro w najcięższej wadze zobaczymy Kamila Grabowskiego.

W Pradze na równoległym European Open dla kobiet niestety wszystkie nasze 3 zawodniczki: Ewa Konieczny, Arleta Podolak i Barbara Białas odpadły w pierwszych walkach.
Życzymy powodzenia Kamilowi i reszcie zawodników w następnych startach.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...