FullSizeRender

Mistrzostwa Śląska 2015 – dzień pierwszy

sty 10, 2015 | Aktualności

W dniu dzisiejszym na hali „Czarnych” rozegrano Mistrzostwa Śląska w kategorii juniora, juniora młodszego i młodzika.
Poniżej wyniki osiagnięte przez naszych zawodników:
Grupa wiekowa Juniorzy
kategoria wagowa -60 kg
3 miejsce Mariusz Salisz
kategoria wagowa -66 kg
2 miejsce Patryk Walczyk
3 miejsce Patryk Ślusarski
kategoria wagowa -73 kg
3 miejsce Szymon Skórka
kategoria wagowa -81 kg
1 miejsce Sebastian Gwóźdź
2 miejsce Paweł Kurtyka
kategoria wagowa -90 kg
3 miejsce Paweł Bujoczek
kategoria wagowa -100 kg
1 miejsce Piotr Michałek
kategoria wagowa +100 kg
2 miejsce Mikołaj Górski
3 miejsce Mateusz Stuchlik
Grupa wiekowa Juniorzy Młodsi
kategoria wagowa -46 kg
3 miejsce Artur Kostenko
kategoria wagowa -50 kg
1 miejsce Jakub Binek
kategoria wagowa -55 kg
1 miejsce Szymon Kasprzyński
5 miejsce Fabian Klop
7 miejsce Seweryn Gigla
kategoria wagowa -60 kg
2 miejsce Kacper Kaczor
3 miejsce Patryk Łoziak
kategoria wagowa -66 kg
1 miejsce Filip Niedziela
2 miejsce Miłosz Czarnecki
3 miejsce Łukasz Gemza
5 miejsce Kajetan Wichrowski
kategoria wagowa -73 kg
1 miejsce Paweł Drzymał
2 miejsce Sambor Dyr
kategoria wagowa -81 kg
1 miejsce Paweł Knap
3 miejsce Michał Czekała
5 miejsce Radosław Zaorski
7 miejsce Tomasz Misiuk
7 miejsce Łukasz Liberda
kategoria wagowa +90 kg
1 miejsce Artur Grodecki
Grupa wiekowa Młodzicy
kategoria wagowa -38 kg
2 miejsce Dorian Dyr
kategoria wagowa -46 kg
1 miejsce Wojciech Witalis
2 miejsce Jakub Woś
3 miejsce Mateusz Łoziak
5 miejsce Adam Żabiński
7 miejsce Damian Krawiec
kategoria wagowa -50 kg
1 miejsce Łukasz Wigand
2 miejsce Dawid Graca
3 miejsce Łukasz Dej
3 miejsce Bartłomiej Kwiecień
kategoria wagowa -55 kg
3 miejsce Bartosz Chryst
3 miejsce Michał Dryjański
kategoria wagowa -60 kg
5 miejsce Łukasz Czudaj
5 miejsce Szymon Nowak
7 miejsce Juliusz Konowoł
kategoria wagowa -66 kg
4 miejsce Lempka Aleksander
kategoria wagowa -73 kg
4 miejsce Kacper Szewców
kategoria wagowa -81 kg
2 miejsce Łukasik Jakub
kategoria wagowa +81 kg
1 miejsce Marcin Altansukh
2 miejsce Wojciech Bartos
3 miejsce Aleksander Kowalczyk
Gratulacje dla zawodników i całej kadry trenerskiej!!!!!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności