Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

maj 19, 2014 | Aktualności

W dniu 17.05.2014 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach tych uczestniczyło 160 zawodników zawodniczek z województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Nasz klub reprezentowało 41 zawodników i zawodniczek. Walki stały na dobrym poziomie sportowym.

Poniżej wyniki osiągnięte przez „Czarnych”


W dniu 17.05.2014 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach tych uczestniczyło 160 zawodników zawodniczek z województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Nasz klub reprezentowało 41 zawodników i zawodniczek. Walki stały na dobrym poziomie sportowym.

Poniżej wyniki osiągnięte przez „Czarnych”

Medale złote:

  • Chryst Bartosz

Medale srebrne:

  • Witalis Wojciech
  • Głogowska Karolina
  • Rosińska Wiktoria

Medale brązowe:

  • Dominika Makosz
  • Altansukh Marcin
  • Zaorski Radosław
  • Cieślar Michał
  • Kostenko Artur
  • Kowalczyk Aleksander

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus