zdjęcie 4

Mistrzostwa Europy Seniorów Francja Montpellier

kwi 25, 2014 | Aktualności

W dniu wczorajszym trójka naszych zawodników Ewa Konieczny, Arleta Podolak i Paweł Zagrodnik wystartowała w Mistrzostwach Europy Seniorów i Seniorek we Francji w Montpellier. Ewa w pierwszej walce trafiła na późniejszą zwyciężczynię turnieju Węgierkę CSERNOVICZKI Eva w systemie bez pełnych repasaży porażka spowodowała odpadnięcie Ewy z turnieju. Po długiej przerwie spowodowanej urazami i operacją powróciła na Mistrzowskie Maty Arleta Podolak. Niestety nie dało się odbudować tak szybko formy z Mistrzostw Świata Juniorek gdzie tryumfowała i podobnie jak Ewa Arleta odpadła w eliminacjach.
Nasz jedyny reprezentant męskiego judo Paweł w pierwszej walce uporał się z Włochem BRUNO, Emanuele lecz w następnej niestety nie sprostał Hiszpanowi Uriarte Marcus .
Zawodnicy zapowiedzieli ostre przygotowania do Mistrzostw Świata które odbędą się w sierpniu w sierpniu, gdzie chcą się zrewanżować i walczyć o medale.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...