Otwarte Mistrzostwa Bytomia – po pierwszej rundzie

mar 16, 2014 | Aktualności

Zobacz wyniki: OMB 1 Runda

W dniu dzisiejszym została rozegrana I runda Otwartych Mistrzostw Bytomia. Zawody jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony zawodników jak i rodziców.
Jeszcze przed oficjalnym otwarciem zawodów młodych judoków spotkała duża niespodzianka. Rozgrzewkę poprowadziła ubiegłoroczna Mistrzyni Świata Juniorek oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorek – Arleta Podolak.
Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał przedstawiciel Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytomiu Pan Adam Nowak. Wręczył Arlecie „zaległy” Sportowy Laur Bytomia, którego Arleta nie odebrała ze względu na nieobecność podczas Balu Sportu i Biznesu. Nagrodzono 11 najlepszych judoków w rankingu w 2013 roku zarówno w grupie dzieci młodszych jak i starszych. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze. Gratulujemy zawodnikom, którzy zdobyli swoje pierwsze punkty w tegorocznej edycji i już dzisiaj zapraszamy na II Rundę w dniu 11.05.2014.

Dziękujemy trenerom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów i przyczynili się do ich dobrej i sprawnej organizacji.

Jutro na naszej stronie ukażą się wyniki wraz z rankingiem.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus