Po Walnym Nadzwyczajnym Zebraniu

mar 7, 2014 | Aktualności

W dniu 5.03.2014 odbyło się Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” Bytom w celu przeprowadzenia zmian Statutowych oraz wyboru Delegatów na Kongresy Polskiego Związku Judo w roku 2014. Zebranie otworzył Wiceprezes GKS „Czarni” Bytom Pan Wiesław Wiśniewski. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć ŚP. Prezesa Józefa Wiśniewskiego i obejrzeli krótki film przypominający sylwetkę Naszego Prezesa. Zebranie przebiegało w dobre i miłej atmosferze. Zostały zatwierdzone zmiany statutowe z drobnymi problemami technicznymi i zostali wybrani i zatwierdzeni delegaci na Kongresy PZJudo w 2014 roku. Frekwencja była bardzo wysoka, za co dziękujemy wszystkim członkom naszego klubu. Dziękujemy również zawodniczkom i zawodnikom, którzy pomagali w organizacji Walnego Zebrania. W załączeniu kilka zdjęć z „Walnego”
Po Walnym Zebraniu odbyło się Zebranie Zarządu, na którym został wybrany Prezes Klubu, dwóch Wiceprezesów oraz zostali dokooptowani nowi członkowie Zarządu.

Władze klubu na dzień 5.03.2014

 • Wiesław Wiśniewski – Prezes Klubu
 • Cezary Przybysławski – Wiceprezes Klubu
 • Artur Kosiński – Wiceprezes Klubu
 • Leonard Klabis – członek Zarządu
 • Józef Langfort – członek Zarządu
 • Przemysław Łukasik – członek Zarządu
 • Przemysław Matyjaszek – członek Zarządu
 • Włodzimierz Mikoda – członek Zarządu
 • Marek Klementowski – członek Zarządu
 • Zenon Mościński – członek Zarządu
 • Piotr Wicher – członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

 • Jerzy Budniak – Przewodniczący Komisji
 • Władysław Czekaj – członek Komisji
 • Henryk Stańkowski – Członek Komisji

Życzymy Wszystkim wspaniałych sportowych i organizacyjnych sukcesów oraz satysfakcji z pełnionych funkcji w naszym klubie.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus