11279544735_fbfe5437ec_z

V Otwarte Mistrzostwa Bytomia- wyniki

gru 9, 2013 | Aktualności

Ostatnia runda Mistrzostw Bytomia już za nami. W minioną Niedzielę można było podziwiać walki nie tylko zawodników z Bytomia ale też z Ostrawy, Opola, Bochni i innych miejscowości, w których Judo stoi na bardzo wysokim poziomie. Poniżej przedstawiamy pełne wyniki:

30 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Wilk Oliwier (Czarni Bytom)
2. Kowalski Radosław (MOSiR Bochnia)
3. Piotrowski Jakub (Czarni Bytom)

34 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Kubas Kacper (MOSiR Bochnia)
2. Wysocki Łukasz (Feniks Bytom)
3. Kubas Kamil (MOSiR Bochnia)

38 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Kowalski Karol (MOSiR Bochnia)
2. Dyr Dorian (Czarni Bytom)
3. Łoziak Mateusz (Czarni Bytom)

42 KG DZIECI STARSZE 5 os
1.Loska Olaf (UKJ Czechowice- Dziedzice)
2.Chryst Bartosz (Czarni Bytom)
3.Woś Jakub (Czarni Bytom)
3.Witalis Wojciech (Czarni Bytom)

46 KG DZIECI STARSZE 7 os
1. Pławecki Mateusz (MOSiR Bochnia)
2. Nowak Szymon (Dojo Piekary Śląskie)
3. Gądek Norbert (MOSiR Bochnia)
3. Baranowski Jakub (Czarni Bytom)

50 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Lubicki Daniel (AZS Opole)
2. Bunkiewicz Adam (AZS Opole)
3. Czudaj Łukasz (Czarni Bytom)

60 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Grądzki Wojciech (UKJ Czechowice- Dziedzice)
2. Grzesiuk Maciej (Czarni Bytom)
3. Rydzewski Jakub (Czarni Bytom)

+60 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Kozłowski Mateusz (AZS Opole)
2. Altansouhk Marcin (Czarni Bytom)
3. Gruchtulik Tomasz (Czarni Bytom)

36 KG DZIEWCZYNY 4 os
1. Śmigiel Alicja (Dąb Dębowiec)
2. Pietrzak Klaudia (Feniks Bytom)
3. Mohr Natalia (Dąb Dębowiec)

40 KG DZIEWCZYNY 4 os
1. Żabczyńska Wiktoria (MOSiR Bochnia)
2. Twardowska Maja (MOSiR Bochnia)
3. Wieczorek Weronika (Dąb Dębowiec)

44 KG DZIEWCZYNY 4 os
1. Wątorek Oliwia (MOSiR Bochnia)
2. Makosz Dominika (Czarni Bytom)
3. Konfisz Amelia (AZS Opole)

48 KG DZIEWCZYNY 4 os
1. Myśliwiec Alicja (AZS Opole)
2. Gut Julia (MOSiR Bochnia)
3. Gubała Żaneta (Czarni Bytom)

+48 KG DZIEWCZYNY 3 os
1. Mikołajczyk Martyna (UKJ Czechowice – Dziedzice)
2. Gonsior Emilia (AZS Opole)
3. Glubiak Martyna (Czarni Bytom)

26 kg DZIECI MŁODSZE 4 os
1. Wiśniewski Kacper (UKS ORLIK Bytom)
2. Baniak Krzysztof (MOSiR Bochnia)
3. Stecki Paweł (Czarni Bytom)

30 kg DZIECI MŁODSZE 8 os
1. Grela Filip (Czarni Bytom)
2. Okuniewicz Jakub (Czarni Bytom)
3. Stecki Szymon (Czarni Bytom)
3. Filipek Mikołaj (MOSiR Bochnia)

34 kg DZIECI MŁODSZE 8 os
1. Wanl- Maniecki Filip (Czarni Bytom)
2. Zawada Patryk (AZS Opole)
3. Gargasz Denis (Czarni Bytom)
3. Szlomski Marcin (Czarni Bytom)

38 kg DZIECI MŁODSZE 13 os
1. Gruchalski Bartosz (AZS Opole)
2. Kajca Maksym (Czarni Bytom)
3. Banaszczak Łukasz (Czarni Bytom)
3. Gibała Rafał (MOSiR Bochnia)

44 kg DZIECI MŁODSZE 6 os
1. Slama Ondrej (Banik Ostrawa)
2. Mansfeld Michał (Czarni Bytom)
3. Wach Dominik (Czarni Bytom)
3. Rabsztyn Szymon (Feniks Bytom)

50 kg DZIECI MŁODSZE 7 os
1. Śliwak Michał (Czarni Bytom)
2. Kurtyka Filip (MOSiR Bochnia)
3. Musioł Mikołaj (Ikizama Radzionków)
3. Jarosz Mateusz (Czarni Bytom)

+50 kg DZIECI MŁODSZE 3 os
1. Hyla Dominik (Czarni Bytom)
2. Żaba Szymon (Czarni Bytom)
3. Ślązak Mateusz (Czarni Bytom)

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności