zdjęcie 1

„Szalona ” niedziela 🙂

lis 24, 2013 | Aktualności

Do dwóch złotych medali zdobytych w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Młodzików i Młodziczek, gdzie startowało mnóstwo naszych zawodniczek i zawodników dokładamy jeszcze dwa medale z „szalonej” niedzieli.
Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzieży w Opolu złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna męska w składzie:
Łukasz Golus, Marcin Wydrzyński, Patryk Godek, Paweł Borowicz, Sebastian Chlebik, Sebastian Gwóźdź, Hubert Maglewski, Patryk Kusza, Kamil Grabowski, Grzegorz Słabiak i Grzegorz Kłoczko.

Minimalna przegrana bo 2:3 w meczu z TS Gwardia Opole i nasze „Dziewczynki” muszą zadowolić się srebrnym medalem i tytułem Wicemistrza kraju. Srebrna drużyna w składzie: Żaneta Rerutko, Arleta Podolak, Sonia Lniany, Monika Latusek, Monika Rycak, Alicja Nowak i Beata Pacut.
Za tydzień nasze dziewczęta startują w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek we Wrocławiu, gdzie będą mogły dołożyć kolejny medal w tym roku- trzymamy kciuki.

Gratulacje i podziękowania dla zawodników za bardzo dobre walki i dla kibiców za doping.
Specjalne podziękowania dla Pawła Zagrodnika i Błażeja Qaddouraha za wsparcie drużyn.

relacja trener Przemysław Matyjaszek

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...