2

Złota drużyna Juniorów Młodszych

lis 16, 2013 | Aktualności

Dzisiaj sala „Czarnych” była gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Sala aż wrzała od dopingu jaki niósł naszych zawodników do boju. I zaniósł bardzo wysoko. Okazaliśmy się bardzo „niegościnni” dla przyjezdnych drużyn, bo złoto w kategorii męskiej zostaje w Bytomiu 🙂 .
Złota drużyna w składzie: Łoziak Patryk, Salisz Mateusz, Drzymał Paweł, Salisz Mariusz, Walczyk Patryk, Borówka Maciej, Kurtyka Paweł, Skórka Szymon, Kalus dorian, Lipa Arkadiusz, Pękala Miłosz, Bujoczek Paweł, Majowski Dominik, Górski Mikołaj, Pasek Wojciech.
A oto podium:
1.GKS Czarni Bytom
2.KS Koka Jastrzębie
3. Juwenia Wrocław
3. KS AZS Gliwice
Troszeczkę więcej szczęścia i drugie złoto wywalczyłyby nasze dziewczyny. Rywalizacja toczyła się w rozgrywkach grupowych i do końca nie było wiadomo kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski, bo 3 drużyny miały zbliżony dorobek punktowy. Minimalnie lepszą okazała się drużyna Akademii Judo Poznań i zdobyła tytuł Mistrzowski. Nasze dziewczyny po zaciętych walkach wywalczyły srebrny medal i tytuł wicemistrza.
Nasz srebrny team: Krawczyk Weronika, Kropska Natalia, Cichy Karolina, Ukuś Agnieszka, Makosz Agnieszka, Skowrońska Agnieszka, Wilk Oliwia, Wykupil Marta, Marta Klimczak, Porembska Magdalena, Głogowska Karolina, Dziopa Paulina, Kabata Klaudia, Woźniak Oliwia, Tymann Daria, Gołąb Justyna.
Podium Kobiet:
1.Akademia Judo Poznań
2.GKS Czarni Bytom
3.Juwenia Wrocław

Gratulacje !!!!!!!!!! i ogromne podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy wspierali nasze drużyny 🙂

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...