Złoto + Złoto = 2 złota 🙂

lis 11, 2013 | Aktualności

Z Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Krakowie przywozimy dwa tytuły Mistrzowskie. Zarówno kobieca jak i męska drużyna pokazała, że „Mistrz jest tylko jeden”. Emocjonujące walki, piękny pokaz judo, to wszystko można było oglądać wczoraj na hali Krakowskiej Wisły, bądź w internecie na www.ippon.org.pl (http://www.ippon.org.pl/category/aktualnosci/tu można jeszcze obejrzeć zarchiwizowane nagranie zawodów z wczoraj).
A oto wyniki:
kobiety
1. GKS Czarni Bytom
2. AZS AWF I Wrocław
3. Budowlani I Sosnowiec i Gwardia Opole
5. AZS AWF II Wrocław i Budowlani II Sosnowiec
skład drużyny „Czarnych”: Konieczny Ewa, Podolak Arleta, Lniany Sonia, Latusek Monika, Białas Barbara, Rycak Monika, Nowak Alicja, Pacut Beata.

mężczyźni
1. GKS Czarni Bytom
2. AZS AWF Katowice
3. KS AZS Gliwice i TS Wisła Kraków
5. KS Gwardia Olsztyn i Gwardia Warszawa
7. TS Gwardia Opole.
skład drużyny „Czarnych”: Zagrodnik Paweł, Wydrzyński Marcin, Wieczorek Grzegorz, Adamiec Tomasz, Golus Łukasz, Borowicz Paweł, Chlebik Sebastian, Mróz Paweł, Wojnarowicz Janusz, Grabowski Kamil, Grabowski Bartłomiej, Słabiak Grzegorz, Qaddourah Bahjat.

Gratulujemy ogromnego sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!

Ogromne podziękowania dla członków klubu, rodziców i wielu innych osób za doping na zawodach zarówno w niedziele seniorów jak i w sobotę dla naszych młodszych talentów, a także podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju” Liberty cup” składa Zarząd GKS Czarni Bytom i Dyrektor Klubu Piotr Wicher.
Dziękujemy 🙂

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus