Uroczyste otwarcie Boiska w ZSO nr 3

paź 1, 2013 | Aktualności

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie nowego boiska sportowego przy ZSO nr 3 imienia Kamili Skolimowskiej w Bytomiu. Można powiedzieć, że już etatowo w prowadzeniu takich imprez wzięła udział uśmiechnięta Beata Pacut, która sprawdza się w tej roli znakomicie 🙂 . Wśród wielu zaproszonych gości w uroczystości udział wzięli przedstawiciele „Czarnych”: Prezes Józef Wiśniewski, trener koordynator Zenon Mościński, trener I-go Zespołu „Czarnych” Przemysław Matyjaszek oraz czołowi zawodnicy i absolwenci szkoły: Ewa Konieczny i Paweł Zagrodnik.
„Gospodarzami” imprezy byli trenerzy pracujący na co dzień w szkole: Marek Słyk, Eugeniusz Misztal, Grzegorz Czajka oraz wiele „naszych” zawodniczek i zawodników będących uczniami 6 klas sportowych o profilu judo. Nasi najlepsi zawodnicy/uczniowie pochwalili się swoimi umiejętnościami podczas pokazu, który jak zwykle nagrodzono gromkimi oklaskami. Z roku na rok widać, że ZSO nr 3 się rozwija i to zarówno jeżeli chodzi o bazę sportową jak i współpracę szkoły z klubami sportowymi, które chętnie współpracują posyłając swoich podopiecznych do utworzonych tu klas sportowych.
Warto przemyśleć w perspektywie przyszłych lat wysłanie swojego dziecka do tej placówki, bo nauka i sport idą tu w zgodnej parze, a to gwarantuje sukces i dobry rozwój naszych pociech.
Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus