DSC_6747

Młodzicy i Juniorzy w Wolbromiu

wrz 16, 2013 | Aktualności

W sobotę 35-cio osobowa ekipa z naszego klubu wystartowała w Międzynarodowym Turnieju młodzików i juniorów młodszych w Wolbromiu. Było to pierwsze przetarcie po ciężko przepracowanych wakacjach dla tych grup wiekowych.

Ciężka praca popłaca – nasi młodzicy przywieźli cały worek medali oraz puchar dla najlepszego klubu. W grupie juniorów młodszych w Wolbromiu zabrakło naszych medalistów OOM, którzy przygotowują się do przyszłotygodniowego turnieju w czeskim Brnie. Pomimo tego nasza reprezentacja wywalczyła drużynowo trzecie miejsce.

Szczegółowe wyniki zostaną podane po opublikowaniu ich przez organizatora.

Całej ekipie wraz z trenerami Mościńskim Zenonem, Golusem Piotrem, Misztalem Eugeniuszem i Gadaczem Krzysztofem składamy serdeczne gratulacje!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...