OMB – RUNDA III ROZEGRANA

cze 17, 2013 | Aktualności

Poniżej sprawozdanie z trzeciej rundy Otwartych Mistrzostw Bytomia w kategorii Dzieci które rozegrane zostały 15 czerwca 2013 roku w Bytomiu.

30 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Wilk Oliwier Czarni Bytom
2. Piotrowski Jakub Czarni Bytom
3. Gierzak Dominik Czarni Bytom

34 KG DZIECI STARSZE 9 os
1. Kowalczyk Michał Ryś Warszawa
2. Dyr Dorian Czarni Bytom
3. Andrejko Jarosław Ippon Lwów
3. Kieltyka Konrad UKS Judo Świętochlowice

38 KG DZIECI STARSZE 8 os
1. Chryst Seweryn Czarni Bytom
2. Loska Olaf Judo Czechowice Dziedzice
3. Witalis Wojciech Czarni Bytom
3. Kapuściński Michał Czarni Bytom

42 KG DZIECI STARSZE 11 os
1. Grybik Jarosław Ippon Lwów
2. Salama Andrej Banik Ostrawa
3. Armata Adam Czarni Bytom
3. Borzęcki Bartosz Ryś Warszawa

46 KG DZIECI STARSZE 7 os
1. Miernik Bartosz Ryś Warszawa
2. Bunkiewicz Adam ASZ Opole
3. Jaroszewski Grzegorz Judo Wolbrom
3. Czudaj Łukasz Czarni Bytom

55 KG DZIECI STARSZE 3 os
1. Grącki Wojciech Judo Czechowice Dziedzice
2. Szewców Kacper Czarni Bytom
3. Hercel Olaf Czarni Bytom

60 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Kowalski Fabian Czarni Bytom
2. Łukasik Jakub Czarni Bytom
3. Zięba Marcin Czarni Bytom

+60 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Sokół Jakub Czarni Bytom
2. Altansukh Marcin Czarni Bytom
3. Altansukh Marcin Czarni Bytom
3. Zarczyński Seweryn Czarni Bytom

36 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 5 os
1. Tracz Małgorzata Judo Wolbrom
2. Kurko Zuzanna Czarni Bytom
3. Chojnacka Karolina Czarni Bytom

39 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 4 os
1. Otawa Sandra UKS Judo Świetochłowice
2. Makosz Dominika Czarni Bytom
3. Błońska Julia Sakura Zabrze

45 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 5 os
1. Grzygierzec Julia Judo Czechowice Dziedzice
2. Krochmalska Zuzanna Czarni Bytom
3. Kozłowska Natalia Czarni Bytom

62 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 3 os
4. Mikołajczyk Martyna Judo Czechowice Dziedzice
5. Szostek Joanna Judo Wolbrom
6. Kończak Natalia Czarni Bytom

26 kg DZIECI MŁODSZE 6 os
1. Sułkowski Wojciech Judo Wolbrom
2. Jatzek Maciej Czarni Bytom
3. Waliczek Wiktoria Judo Czechowice Dziedzice
3. Wiśniewski Kacper Czarni Bytom

30 kg DZIECI MŁODSZE 7 os
1. Grela Filip Czarni Bytom
2. Błasik Wiktor Judo Wolbrom
3. Zontek Igor Judo Czechowice – Dziedzice
3.Stecki Szymon Czarni Bytom

34 kg DZIECI MŁODSZE 8 os
1. Kajca Maksymilian Czarni Bytom
2. Kuksenko Oleg Ippon Lwów
3. Dudek Jakub UKS 3
3.Matuszak Adam Feniks Bytom

38 kg DZIECI MŁODSZE 8 os
1. Gruchalski Bartosz AZS Opole
2. Kurzawski Mateusz Feniks Bytom
3. Karolczyk Kacper Judo Wolbrom
3. Romaniec Jan Czarni Bytom

42 kg DZIECI MŁODSZE 4 os
1. Salama Ondrej Ostrawa
2. Bidziński Adam AZS Opole
3. Mansfeld Michał Czarni Bytom

46 kg DZIECI MŁODSZE 3 os
1. Musioł Mikołaj UKS Ikizama Radzionków
2. Książczyk Bartosz Czarni Bytom

55 kg DZIECI MŁODSZE 3 os
1. Grybyk Mykola Ippon Lwów
2. Szołtysek Kewin UKS Świętochłowice

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności