100% skuteczność 🙂

kwi 6, 2013 | Aktualności

Na Mistrzostwa Polski Młodzieży pojechaliśmy 5 osobowym składem i z tyloma medalami wracamy. 100% skuteczność tak można opisać występ naszych zawodników.
Dwa srebrne medale:
Łukasz Golus kategoria wagowa -66 kg – Łukasz zmienił kategorię wagową i już pokazał, że było to dobre posunięcie. Gdyby nie kontrowersyjna decyzja w walce finałowej z utytułowanym Grzegorzem Lewińskim mogło być nawet złoto. Szkoda, ale taki jest sport.
Drugi srebrny medal przywiózł Kamil Grabowski- z miesiąca na miesiąc Kamil robi się coraz „mocniejszym” zawodnikiem. Jeżeli dalej będzie się tak rozwijał to Janusz Wojnarowicz będzie miał godnego następcę.
3 brązowe medale
Marcin Wydrzyński kategoria wagowa -60 kg – Marcin przegrał minimalnie w dogrywce walkę o wejście do finału ze swoim odwiecznym rywalem Łukaszem Kiełbasińskim. Reszta Jego walk to piękne judo i popisowe techniki :-).
Tomasz Kwiatkowski po przegranej pierwszej walce swoją drogę do brązowego medalu przeszedł podobnie jak Marcin serwując piękne rzuty, które cieszyły oko wielbicieli judo.
Ostatni brązowy medal i chyba największa niespodzianka to Sebastian Chlebik. Po prawie 4-letniej nieobecności na macie spowodowanej kontuzjami Sebastian wrócił i to w bardzo dobrym stylu. Tylko walka z o wejście zakończyła się przegraną, ale reszta to zwycięstwa i to widowiskowe.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie!!!!!!!!!!!!!!!!
Secjalne podziekowania dla:
Błażeja Qadouraha i Bartka Grabowskiego za pomoc zawodnikom podczas zawodów.
rodziców: Bogdana Grabowskiego i Andrzeja Golusa za kibicowanie i „wsparcie drużyny”

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności