img_9716

Otwarte Mistrzostwa Bytomia dzieci – runda VI

gru 10, 2012 | Aktualności

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki VI Rundy Otwartych Mistrzostw Bytomia, który rozegrane zostały 8 grudnia br.

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki VI Rundy Otwartych Mistrzostw Bytomia, który rozegrane zostały 8 grudnia br.

32 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Dyr Dorian Czarni Bytom
2. Woś Jakub Czarni Bytom
3. Ziora Rafał Czarni Bytom

35 KG DZIECI STARSZE 12 os
1. Loska Olaf Czechowice- Dziedzice
2. Kurzawski Mateusz UKS Feniks Bytom
3. Banaszczak Łukasz Czarni Bytom
3. Ziółkowski Jakub AZS Opole

38 KG DZIECI STARSZE 6 os
1. Wykupil Maciej UKJ Czechowice Dziedzice
2. Witalis Wojciech Czarni Bytom
3. Kostenko Artur Czarni Bytom
3. Tomczyk Kevin UKS 33 Bytom

42 KG DZIECI STARSZE 16 os
1. Bienek Jakub AHINSA Tarnowskie Góry
2. Mikszta Maciej Polonia Rybnik
3. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
3. Bunkiewicz Adam AZS Opole

50 KG DZIECI STARSZE 11 os
1. Dyas Michał Czarni Bytom
2. Kubica Konrad Czarni Bytom
3. Gawkowski Jan Czarni Bytom
3. Bujoczek Jakub Czarni Bytom

55 KG DZIECI STARSZE 11 os
1. Cieślar Michał Czarni Bytom
2. Niedzwiedź Sebastian Czarni Bytom
3. Schulc Paweł AZS Opole
3. Kowalski Fabian Czarni Bytom

+60 KG DZIECI STARSZE 5 os
1. Jaworski Dominik AZS Opole
2. Altansukh Marcin Czarni Bytom
3. Chmielek Paweł Czarni Bytom
3. Zarczyński Seweryn Czarni Bytom

36 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 4 os
1. Grygierzec Julia UKS Czechowice- Dziedzice
2. Otawa Sandra UKS Świętochłowice
3. Makosz Dominika Czarni Bytom

45 KG DZIEWCZYNY DZIECI STARSZE 4 os
1. Socha Izabela Czechowice- Dziedzice
2. Walczyk Wiktoria Czarni bytom
3. Kropska Natalia Czarni Bytom

26 kg DZIECI MŁODSZE 7 os
1. Szołtysik Łukasz Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Kapała Dominik Ahinsa Tarnowskie Góry
3. Zurke Jakub Orlik Bytom
3. Grzygierzec Michał UKS Czechowice- Dziedzice
30 kg DZIECI MŁODSZE 12 os
1. Grela Filip Czarni Bytom
2. Panek Oliwier Polonia Rybnik
3. Wilk Oliwier Czarni Bytom
3. Marciniak Jakub UKS Świętochłowice

38 kg DZIECI MŁODSZE 9 os
1. Salkiewicz Filip AZS Opole
2. Graca Dawid UKS Świętochłowice
3. Krawiec Damian Czarni Bytom
3. Święch Adam Czarni Bytom

46 kg DZIECI MŁODSZE 3 os
1. Dej Łukasz Czarni Bytom
2. Zdanowski Bartosz UKS Judoka Ibramowice
3. Sołtysek Kewin UKS Świętochłowice

55 kg DZIECI MŁODSZE 5 os
1. Grządzki Wojciech UKs Czechowice- Dziedzice
2. Hyla Dominik Czarni Bytom
3. Weis Krystian UKS Świętochłowice

33 kg DZIEWCZYNY DZIECI MŁODSZE 4 os
1. Gajdamakin Kaja Czarni Bytom
2. Malcharczym Miriam UKS Feniks Bytom
3. Górska Julia Czarni Bytom

36 kg DZIEWCZYNY DZIECI MŁODSZE 3 os
1. Woś Małgorzata Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Dubicka Klaudia UKS Judoka Ibramowice

+45 kg DZIEWCZYNY DZIECI MŁODSZE 4 os
1. Mikołajczyk Martyna UKs Czechowice- Dziedzice
2. Szyposz Wiktoria Czarni Bytom
3. Hołota Daria UKS Judoka Ibramowice

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Cracow Judo Open 2022

Cracow Judo Open 2022

Turniej organizowany przez UKS Judo Kraków- Cracow Judo Open 2022 to pierwszy turniej w jakim wystartowali Nasi zawodnicy po wakacjach. W turnieju rywalizowało 718 zawodników, z...