Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo

paź 29, 2012 | Aktualności

W dniu 28.10.2012 obyły się w Gliwicach zawody o „Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo”. Jak zwykle „Czarni” Bytom byli reprezentowani bardzo licznie przez naszą młodzież. Podczas zawodów była prowadzona punktacja klubowa w której nasz klub okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce. Gratulacje dla młodzieży, podziękowania dla rodziców za liczny udział w zawodach, oczywiście w roli kibiców, trenerów i Pana Józefa Dudy naszego kierowcy który zabezpieczył przejazd zawodników.

W dniu 28.10.2012 obyły się w Gliwicach zawody o „Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo”. Jak zwykle „Czarni” Bytom byli reprezentowani bardzo licznie przez naszą młodzież. Podczas zawodów była prowadzona punktacja klubowa w której nasz klub okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce. Gratulacje dla młodzieży, podziękowania dla rodziców za liczny udział w zawodach, oczywiście w roli kibiców, trenerów i Pana Józefa Dudy naszego kierowcy który zabezpieczył przejazd zawodników.

Poniżej wyniki z zawodów indywidualnych i punktacja drużynowa.

Drużynowo
1. Czarni Bytom 93 pkt
2. AZS Gliwice 38,5 pkt
3. Polonia Rybnik 28 pkt
4.UKS 48 Częstochowa 25 pkt
5. LKS Simoradz 16 pkt

Młodziczki

Waga 44 kg
2. Cichy Karolina

Waga 48 kg
1. Ukuś Agnieszka
3. Wilk Oliwia
4. Kanios Dominika

Waga 57 kg
3. Makosz Agnieszka

Waga 63 kg
1. Kabata Klaudia
3. Mieszczak Martyna
3. Klimczak Marta

Waga 70 kg
1. Gołąb Justyna

Młodzicy
Waga 38 kg
2. Padoł Krzysztof

Waga 42 kg
3. Migot Mateusz

Waga 46 kg
2. Łosiak Patryk
3. Majder Jakub
3. Salisz Mateusz

Waga 50 kg
2. Drzymał Paweł

Waga 55 kg
1. Kalus Dorian
3. Kampe Przemysław

Waga 60 kg
3. Dyr. Sambor

Waga 73 kg
1. Knap Paweł

Waga 81 kg
3. Weistand Bogdan

Waga +81 kg
2. Jakubek Paweł
3. Grodecki Artur

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus