SAM_0594

Dziękujemy za wspaniały piknik w imieniu Dawida i „Czarnych”

paź 17, 2012 | Aktualności

Piknik sportowy połączony z akcją charytatywną dla Dawida był wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.
Stanowiska z różnymi zabawami i konkurencjami „obsługiwane” były przez przedstawicieli różnych klubów pomagających w organizacji akcji którym serdecznie dziękujemy.

Była okazja porozmawiania z bytomskimi gwiazdami sportu na czele z naszymi olimpijczykami Pawłem Zagrodnikiem i Januszem Wojnarowiczem. Janusz prezentujący olimpijski garnitur i Paweł dres reprezentacji olimpijskiej znacząco odznaczali się na sali.
To co się działo podczas pikniku trudno oddać słowami dlatego kto nie był ma czego żałować ale i też będzie miał okazję to zobaczyć na następnej imprezie, którą niebawem zorganizujemy.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do zorganizowania akcji, a które ciężko będzie wyliczyć żeby kogoś nie pominąć i specjalny uśmiech dla rodziców, którzy upiekli wspaniałe ciasta do kącika słodkości.

Jeszcze raz dziękujemy w imieniu „Czarnych” i Dawida.

Do zobaczenia na następnym pikniku!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...