plakat druk

Towarzyski turniej w Żarowie

paź 15, 2012 | Aktualności

W ubiegłą sobotę skromna 12 osobowa ekipa młodzików i dzieci z naszego klubu uczestniczyła w towarzyskim turnieju Judo w Żarowie kolo Wrocławia. Zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zawodach, które przebiegły w miłej sportowej atmosferze. Organizatorzy przyjęli nas ciepło, a podczas ceremonii otwarcia w kilku słowach zaprezentowali nasz klub i jego osiągnięcia.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Cracow Judo Open 2022

Cracow Judo Open 2022

Turniej organizowany przez UKS Judo Kraków- Cracow Judo Open 2022 to pierwszy turniej w jakim wystartowali Nasi zawodnicy po wakacjach. W turnieju rywalizowało 718 zawodników, z...