Relacja z pierwszego pikniku sportowego

wrz 16, 2012 | Aktualności

Pierwszy piknik sportowy jaki odbył się na naszym obiekcie w piątek cieszył się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem. W godzinach 17.00-19.30 „Czarnych” odwiedziło blisko 400 rodziców ze swoimi pociechami.

Pierwszy piknik sportowy jaki odbył się na naszym obiekcie w piątek cieszył się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem. W godzinach 17.00-19.30 „Czarnych” odwiedziło blisko 400 rodziców ze swoimi pociechami. Przygotowaliśmy dla dzieci szereg konkursów, gier, zabaw i niespodzianek. Jak na klub sportowy przystało większość zabaw zorganizowana była z nutką rywalizacji sportowej, ale w żadnym konkursie nie było przegranych.

Zarówno dzieciaki jak i ich rodzice próbowali swoich sił indywidualnie, w parach czy drużynowo, w konkurencjach siłowych, sprawnościowych czy intelektualnych – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla ciekawych młodych sportowców nadarzyła się okazja rozmowy z dwukrotnym olimpijczykiem, piątym zawodnikiem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, a obecnie trenerem w „Czarnych” Przemysławem Matyjaszkiem.
Niespodzianką dzięki uprzejmości Andrzeja Pisko (byłego zawodnika, a obecnie współpracującego trenera i sympatyka „Czarnych” ) oraz grupy Jego „przyjaciół z szosy” była możliwość zobaczenia i przejażdżki na najszybszych motorach świata. Widząc bardzo duże zainteresowanie i radość jaka była wymalowana na twarzach dzieci obiecujemy kolejne pikniki na naszych obiektach.

Serdeczne podziękowania dla osób bez których ciężko byłoby zorganizować taką imprezę:

  • Prezesa klubu Józefa Wiśniewskiego
  • trenera koordynatora Zenona Mościńskiego
  • Piotra Wichra- dyrektora klubu oraz Piotra Golusa trenera, głównych pomysłodawców zorganizowania pikniku
  • trenerów współpracujących, zawodników, obsługi, sponsorów i wielu innych osób, które pomagały i wspierały z ogromnym zaangażowaniem, a ciężko je wymienić żeby kogoś nie pominąć.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie na następny piknik- termin podamy już wkrótce.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus