IMG_0104

Otwarty Puchar Polski Sochaczew

wrz 10, 2012 | Aktualności

Ośmioosobowy skład (2 kobiety i 6-ciu mężczyzn) reprezentował nasz klub na Otwartym Pucharze Polski w Sochaczewie.

Ośmioosobowy skład (2 kobiety i 6-ciu mężczyzn) reprezentował nasz klub na Otwartym Pucharze Polski w Sochaczewie.
W naszym składzie znalazł się nowy zawodnik Grzegorz Słabiak, który jeszcze na papierze reprezentował K.S. Judo Czechowice-Dziedzice ale fizycznie już zadomowił się w naszej drużynie.(trwają czynności związane z wyrobieniem licencji dla Grześka, ale my nie tracimy czasu i już stawiamy na szkolenie).
Grzegorz Słabiak dotarł do finału kategorii -100kg, gdzie z drugiej strony „drabinki” wszedł nasz drugi zawodnik tej kategorii (również Grzegorz) Kłoczko. Po bardzo wyrównanym pojedynku minimalną przewaga 2 do 1 kary wygrał Słabiak.
Brązowy medal w kategori do 55kg przypadł Patrykowi Godkowi, który już regularnie staje na pudle w rywalizacji krajowej.
W kategorii do 60kg Paweł Kurtyka pomimo tego, że jest jeszcze juniorem młodszym „wyrwał” brązowy medal swoim starszym kolegom.

W niedzielę na maty weszły kobiety. Nasz skromny 2-osobowy skład żeński wywalczył złoty i srebrny medal.
W kategorii do 63 kg Sonia Lniany nie dała szans swoim przeciwniczkom rozwiązując walki w świetny taktyczny sposób. Alicja Nowak wyjechała z Sochaczewa ze srebrnym medalem i zapowiada, że :”następnym razem będzie złoto”

Miły akcent dla młodych zawodników przygotowali organizatorzy zapraszając na otwarcie Pawła Zagrodnika. Nasz 5 zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie dokonał symbolicznego zapalenia znicza olimpijskiego, uczestniczył w ceremonii dekoracji i rozdawał zdjęcia z autografami. Miło było popatrzeć jaką motywacją dla młodych zawodników było spotkanie z Pawłem.

Gratulujemy serdecznie medalistom

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...