SAM_0229

Dni Organizacji Pozarządowych

cze 4, 2012 | Aktualności

Czarni” kolejny raz brali udział w Dniach Organizacji Pozarządowych, które tym razem odbywały się w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

„Czarni” kolejny raz brali udział w Dniach Organizacji Pozarządowych, które tym razem odbywały się w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu.
W tym roku swoje stoiska w Parku Miejskim wystawiły między innymi: Młodzieżowe Centrum Edukacji Europejskiej, Wspólnota Burego Misia, PCK Bytom, Towarzystwo Miłośników Bytomia, Wspólnota Amazonek „Ostoja”, Górniczy Klub Sportowy „Czarni” Bytom oraz wiele innych bytomskich organizacji pozarządowych działających w naszym mieście.

Nie zabrakło, zatem występów artystycznych, prezentacji multimedialnych czy pokazów sportowych.
Nasz klub zorganizował stoisko, na którym promował naszą dyscyplinę, zachęcał młodych ludzi do uprawiania judo. W przeprowadzonym pokazie udział wzięli: Ewa Konieczny, Magdalena Popielowska, Kacper Kaczor i Patryk Łoziak. Całość prowadził i komentował Przemysław Matyjaszek. Na wystawie nie zabrakło również trenera Andrzeja Sadowskiego, który jak zwykle był zaangażowany i jak tylko mógł namawiał młodych ludzi do uprawiania sportu. Pokaz został przeprowadzony profesjonalnie i wzbudził duże zainteresowanie zgromadzonej publiczności. Na zakończenie przeprowadziliśmy konkursy z nagrodami dla najmłodszych i nie tylko. Relację z całej imprezy można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Dziękujemy wszystkim osobom które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia naszej akcji.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...