pzagrodnik-20120412-3

Przygotowania do Mistrzostw Europy Seniorów

kwi 12, 2012 | Aktualności

W zakopanym trwają intensywne przygotowania do Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się pod koniec kwietnia w dość nietypowym miejscu, bo na Uralu w Czelabińsku.
Nasz Klub będzie Reprezentowała 3 zawodników Janusz Wojnarowicz, Robert Krawczyk i Paweł Zagrodnik.

W zakopanym trwają intensywne przygotowania do Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się pod koniec kwietnia w dość nietypowym miejscu, bo na Uralu w Czelabińsku.

Nasz Klub będzie Reprezentowała 3 zawodników Janusz Wojnarowicz, Robert Krawczyk i Paweł Zagrodnik. Na zgrupowaniu jest jeszcze 3 zawodników z czarnych Grzegorz Wieczorek, Jacek Brysz oraz Kamil Grabowski w roli sparingpartnerów. Czujnym okiem dogląda ostatnich szlifów formy trener Marian Tałaj i nie ukrywa swojego zadowolenia obserwując rosnącą formę podopiecznych.

Po za Czołówką zawodników z polski na zgrupowanie przyjechała liczna ekipa Belgii oraz Czech w której to nie zabrakło medalistów olimpijskich i świata, m.in. Dirk Van Tichelt (Medalista MŚ i ME), Ilse Heylen (medalistka IO w Pekinie) oraz trener reprezentacji Belgii Neli Adams (wielokrotny medalista MŚ i IO).

Ostatnie szlify przed startem to głównie walki sparingowe i poprawianie taktyki walki.

„Pierwszy tydzień zgrupowania to przede wszystkim walki sparingowe ale dzięki temu że wcześniej byłem na Międzynarodowych Campach w Nymburgu (Czechy) oraz W Tatcie (Węgry), to czuję się naprawdę dobrze. Do końca tego tygodnia jeszcze trochę przyciśniemy 🙂 z obciążeniami, ale już w przyszłym będziemy luzować. ” – dowiadujemy się w luźnej rozmowie z Januszem.

Miejmy nadzieję że zgrupowanie przyniesie pożądane efekty i z Rosji przywieziemy worek medali (bo oprócz zawodów indywidualnych „nasi” zawodnicy wystąpią w turnieju drużynowym).

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...