Brązowy medal – Wydrzyński Marcin kat. 60kg
7 miejsce – Grabowski Kamil kat.+100kg

Złoty medal – Golus Łukasz  kat. 60kg
Brązowy medal – Wydrzyński Marcin kat. 60kg

Oprócz złotego medalu Łukasz Golus powinien otrzymać nagrodę za taktyka zawodów – to co zaplanował przed każdą walką z trenerem realizował w 100%  nie dając przeciwnikom rozwinąć swojego stylu  gnębił ich i konsekwentnie punktował co zaowocowało złotym medalem.

Drogę do finału Marcinowi Wydrzyńskiemu pokrzyżowała jedna kontrowersyjna akcja za którą został ukarany karą dyskwalifikacji z danej walki. Zdania na ten temat były podzielone ale jednak to sędziowie wydają werdykt i podtrzymali dyskwalifikację.

Z dobrej strony zaprezentował się Kamil Grabowski, który po przegranych, ale bardzo zaciętych pojedynkach uplasował się na 7 pozycji.

A tak ten występ wygląda w statystykach:

Młodzieżowcy w klasyfikacji medalowej mężczyzn uplasowali się na i pozycji zdobywając:

• 2 złote medale
  • 1 srebrny medal
  • 2  brązowe medale

Pomimo zdobycia w grupie kobiet tylko jednego 7 miejsca i tak zdobycze męskie dały nam 3 pozycję w klasyfikacji łącznej kobiet i mężczyzn.
W klasyfikacji punktowej  mężczyźni zdobyli 41 punktów deklasując swoich rywali (2 miejsce klub Gwardia Wrocław 25 punktów)