img_9721

I Runda Otwartych Mistrzostw Bytomia Dzieci

lut 27, 2012 | Aktualności

W sobotę 25 lutego odbyła się I Runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w kategorii dzieci. Zawody rozgrywane były z podziałem na dzieci starsze i młodsze.
Prezentujemy poniżej wyniki natomiast zdjęcia już wkrótce opublikujemy.

30 KG DZIECI STARSZE
1. Rombel Maciej UKJ AON Warszawa
2. Dyr Dorian Czarni Bytom
3. Chojnacka Karolina Czarni Bytom
3. Ziora Rafał Czarni Bytom

34 KG DZIECI STARSZE
1 .Kostenko Artur Czarni Bytom
2. Witalis Wojciech Czarni Bytom
3. Grabowski Filip Czarni Bytom
3. Śleboda Kamil Czarni Bytom
5. Lewandowski Wojciech Czarni Bytom
5. Woś Jakub Czarni Bytom

38 KG DZIECI STARSZE
1. Barcinkowski Waldemar AZS Opole
2. Kropska Natalia Czarni Bytom
3. Zaborowski Piotr UKS PCSW Warszawa
3. Górka Szymon ORKAN Sochaczew
5. Chudzik Dominik Czarni Bytom
5. Tomczyk Kevin Czarni Bytom

42 KG DZIECI STARSZE
1. Chmielewski Jakub Czarni Bytom
2. Grzesiuk Maciej Czarni Bytom
3. Hercel Olaf Czarni Bytom
3. Kasprzyński Szymon Czarni Bytom
5. Król Aleksander IKIZAMA Radzionków
5. Czudaj Łukasz Czarni Bytom

46 KG DZIECI STARSZE
1. Berlanka Piotr AZS Opole
2. Bujoczek Jakub Czarni Bytom
3. Czubaszewicz Sebastian Czarni Bytom
3. Niedzwiedź Sebastian Czarni Bytom
5. Schulz Paweł AZS Opole
5. Słaboszewski Czarni Bytom

50 KG DZIECI STARSZE
1. Kubica Konrad Czarni Bytom
2. Kowalski Fabian Czarni Bytom
3. Dyas Michał Czarni Bytom
4. Garcarek Nicola Czarni Bytom
5. Łotocki Tomasz Czarni Bytom
5. Smolorz Nicola Czarni Bytom

55 KG DZIECI STARSZE
1. Kozłowski Mateusz AZS Opole
2. Kobus Paweł UKS PCSW Warszawa
3. Łukasik Jakub Czarni Bytom

60 KG DZIECI STARSZE
1. Cieślar Michał Czarni Bytom
2. Zaorski Radosław Czarni Bytom
3. Mendrek Michał ASZ Opole

+60 KG DZIECI STARSZE
1. Kućmierz Adam ASZ Opole
2. Jaworski Dominik AZS Opole
3. Łuniewski Mateusz Czarni Bytom

26 kg DZIECI MŁODSZE
1 .Wawrzusiak Dorian Czarni Bytom
2. Soczewka Kamil Czarni Bytom
3. Stojewski Adam Czarni Bytom
3. Korfel Michał Czarni Bytom

30 kg DZIECI MŁODSZE
1 .Olay Adam UKS PCSW Warszawa
2. Jakub Górka Orkan Sochaczew
3. Łoziak Mateusz Czarni Bytom
3. Kiełtyka Konrad UKS Świętochłowice
5. Raske Oskar UKS Świętochłowice
5. Kurzawski Mateusz UKS Feniks

34 kg DZIECI MŁODSZE
1. Majewski Adam UKS PCSW Warszawa
2. Wysocki Michał UKS PCSW Warszawa
3. Rumiak Tymoteusz UKS Feniks
3. Moskal Patryk UKS Feniks

38 kg DZIECI MŁODSZE
1. Horaszczuk Jakub Czarni Bytom
2. Gajda Jakub Czarni Bytom
3. Romaniec Jan Czarni Bytom

42 kg DZIECI MŁODSZE
1. Graca Dawid UKS Świętochłowice
2. Rudzki Jakub Czarni Bytom
3. Madeja Julia UKS Feniks

+42 kg DZIECI MŁODSZE
1. Karczyk Filip UKS PCSW Warszawa
2. Kantoch Piotr Czarni Bytom
3. Wajs Krystian UKS Świętochłowice
3. Orzeszek Bartłomiej Czarni Bytom

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności