• Jesteś tutaj

  Zapisy do judo 2016

  UWAGA

  W związku z wielkim zainteresowaniem i dużą ilością dzieci zapisanych do naszej sekcji informujemy, że otworzyliśmy dodatkowa grupę w piątek o 17.15.

  Istnieje jeszcze możliwość zapisania dzieci oraz przepisania dzieci z grup 20, 19, 18 do grupy piątkowej 23.
  Jeżeli Państwo się zdecydują na przepisanie dziecka proszę o kontakt 695309302 – Piotr Wicher lub wiadomość elektroniczną poczta@judobytom.pl.

  Składy grup podane na dole artykułu w załącznikach.

  ZAPISY 2016

  Renomowany Górniczy Klub Sportowy "Czarni" Bytom ogłasza zapisy do judo.

  • Zajęcia sportowe judo dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 16 lat.
  • Zabawa w judo dla dzieci w wieku od 5 – 8 lat.
  • Judo dla dorosłych /nabory odbywają się przez cały rok/

  Zapisy przyjmowane będą od 1 do 20 września.

  Podstawą zapisów i uczestnictwa w zajęciach sportowych jest złożenie deklaracji członkowskiej i opłata składki wpisowej w wysokości 50 zł. oraz pierwszej składki członkowskiej za miesiąc październik w wysokości 50 zł. Deklarację członkowską w imieniu niepełnoletnich dzieci podpisują rodzice. /Składka wpisowa jest składką jednorazową opłacaną przez wszystkich, którzy zapisują się po raz pierwszy do naszego klubu i nie jest pierwszą składką członkowską./

  28 września o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców zapisanych dzieci. / obecność dzieci nieobowiązkowa, natomiast młodzież może uczestniczyć w zebraniu osobiści bez obowiązku obecności rodziców/

  Od 3 października rozpoczną się regularne zajęcia sportowe według ustalonego planu.

  Zapisu można dokonać w następujący sposób:

  • Osobiście w siedzibie klubu Bytom ul. Łużycka 90 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 – 20:00. Szczegółowych informacji udziela sekretariat klubu.
  • Drogą internetową.

  Należy pobrać ze strony www.judobytom.pl deklarację członkowską, (zakładka dokumenty) wypełnić ją i przesłać na adres poczta@judobytom.pl. wraz z potwierdzeniem przelewu składki wpisowej i członkowskiej ( w tytule przelewu należy umieścić imię nazwisko dziecka, rocznik oraz dopisek „Zapisy 2016”).

  Prosimy również o zapoznanie się z dostępnym na naszej stronie Regulaminem Klubu i Regulaminem Składek Członkowskich.

  Dane niezbędne do dokonania przelewu, adresowe oraz mapa dojazdu znajdują się na naszej stronie www.judobytom.pl w zakładce kontakt.